tuffenuff.com.pl

Treningi indywidualne - dobry trener

Prywatny trener to osoba, która potrafi zmotywować do ćwiczeń. Będzie towarzyszyć Ci na siłowni, dzięki czemu Twój zapał do ćwiczenia nie tylko nie zniknie, ale będzie jeszcze większy. Jeśli zaczniesz ćwiczyć już teraz, na wiosnę będziesz mógł zobaczyć zadowalające efekty! Dobry trener indywidualny to osoba, która:

  • dostosuje ćwiczenia do Twojego wieku i ilości tkanki tłuszczowej
  • zmotywuje Cię do ćwiczeń
  • będzie wspierać Cię na siłowni

W czasie pierwszego spotkania trener personalny dokona rozeznania Twoich potrzeb. Może lubisz biegać, ale niechętnie patrzysz na rowerek? Trener ułoży spotkania tak, aby ćwiczenia dawały Ci radość. Będą one ułożone tak, abyś w pełni korzystał z możliwości swojego ciała i w optymalnym czasie uzyskał sylwetkę, o jakiej marzysz! Zarówno w przypadku gdy marzysz o wspaniale rozwiniętych mięśniach ramion i karku, jak i wtedy, gdy chciałbyś jedynie rozwinąć mięśnie brzucha, a resztę mięśni jedynie trochę. Trening z trenerem personalnym da Ci wiele satysfakcji! Treningi indywidualne potrafią zdziałać cuda. Wystarczy, że poświęcisz na ćwiczenia tylko kilka godzin w tygodniu.

Ćwiczenia z trenerem to doskonale wykorzystany czas!

Osobisty trener fitness w Warszawie to pewność, że wykonujesz ćwiczenia prawidłowo. Ćwicząc samemu, łatwo jest nabawić się kontuzji. Wystarczy wejść na bieżnię  bez rozgrzewki i kontuzja gotowa! Trener osobisty będzie pilnował, żebyś nie zapomniał o rozgrzewce i poświecił jej odpowiednią ilość czasu. Będzie również dbał o to, abyś wykonywał ćwiczenia prawidłowo.  Trening osobisty to niezwykła szansa dla Ciebie! Zapoznaj się już dziś z ofertą trenera personalnego w super cenie!

Więcej na: http://maciejkowalskitrener.pl/


Maciej Kowalski
Lewicpolska 15
03-652 Warszawa
tel. 661 499 583

Zobacz także:

Dietetyk - Gniezno

Dietetyk - Gniezno

Poznaj trenerów personalnych ze Studio Synergy

Poznaj trenerów personalnych ze Studio Synergy

Sklep z rowerami - 2Koła & Ski Poznań

Sklep z rowerami - 2Koła & Ski Poznań

Warsztaty gotowania – Centrum Olimpiakos

Warsztaty gotowania – Centrum Olimpiakos