tuffenuff.com.pl

Biura do wynajęcia Poznań

Jeżeli potrzebujesz pomieszczenia, które mógłbyś wynająć w celu stworzenia z niego biura, które miałoby być główną siedzibą albo filią, Storico Business Park może okazać się opcją wprost stworzoną dla Ciebie. Otóż Storico to firma, która zajmuje się wynajmem pomieszczeń z wykorzystaniem przede wszystkim na biura lub do przeprowadzenia szkolenia oraz magazynów. Dlaczego warto skorzystać z oferty jaką daje nam Storico? Przede wszystkim jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli chodzi o magazyny. Jako, iż pomieszczenia oferowane pod wynajem przez Storico Business Park umiejscowione są w Poznaniu, oznacza to, że dają doskonałą lokalizację, co jest niezwykle istotne podczas prowadzenia działalności. Pomieszczenia na biura są bardzo atrakcyjne, przestronne, nowoczesne i ładne.

Co do magazynów stanowią atrakcyjną propozycję zarówno dla osób indywidualnych, jak i podmiotów biznesowych. Osoby prywatne, które wynajmą magazyn, mogą go np. wykorzystać w trakcie remontu czy przeprowadzki do przechowania swojego dobytku. Storico Business Park oferuje swoim klientom atrakcyjne rozwiązania w związku z wynajęciem magazynu:

  • swobodny dostęp do magazynu bez względu na porę dnia czy nocy (klient może wejść do magazynu przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu),
  • każdy klient otrzymuje własną kartę dostępu, aby móc korzystać z magazynu kiedy tylko tego potrzebuje,
  • dojazd do magazynu jest ułatwiony ze względu na jego lokalizację,
  • magazyn jest monitorowany bezustannie, dlatego osoba go wynajmująca nie musi bać się o utratę swojego dobytku, sprzętu, ważnych dokumentów,
  • Storico gwarantuje dyskrecję jeżeli chodzi o zawartość magazynu,
  • udostępnienie usług dodatkowych, takich jak: pomoc przy przeprowadzkach, sprzedaż opakowań, archiwizacja dokumentów.

Zainteresowany magazynem lub biurem do wynajęcia w Poznaniu? Skontaktuj się z firmą Storico Business Park w celu omówienia interesujących Cię szczegółów i uzyskania wszelkich informacji, które potrzebujesz nim podpiszesz umowę.


Storico sp. z o.o.
Firlika 26
60-692  Poznań
tel. +48 530 751 809

Zobacz także:

Jagnięta i owce na sprzedaż

Jagnięta i owce na sprzedaż

Smaczne czekolady bio dla ciebie

Smaczne czekolady bio dla ciebie

Organizowanie muzyki podczas wesela

Organizowanie muzyki podczas wesela

Po Europie autobusem

Po Europie autobusem

Certyfikacja wyrobów i usług

Certyfikacja wyrobów i usług