tuffenuff.com.pl

Biura do wynajęcia Poznań

Jeżeli potrzebujesz pomieszczenia, które mógłbyś wynająć w celu stworzenia z niego biura, które miałoby być główną siedzibą albo filią, Storico Business Park może okazać się opcją wprost stworzoną dla Ciebie. Otóż Storico to firma, która zajmuje się wynajmem pomieszczeń z wykorzystaniem przede wszystkim na biura lub do przeprowadzenia szkolenia oraz magazynów. Dlaczego warto skorzystać z oferty jaką daje nam Storico? Przede wszystkim jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli chodzi o magazyny. Jako, iż pomieszczenia oferowane pod wynajem przez Storico Business Park umiejscowione są w Poznaniu, oznacza to, że dają doskonałą lokalizację, co jest niezwykle istotne podczas prowadzenia działalności. Pomieszczenia na biura są bardzo atrakcyjne, przestronne, nowoczesne i ładne.

Co do magazynów stanowią atrakcyjną propozycję zarówno dla osób indywidualnych, jak i podmiotów biznesowych. Osoby prywatne, które wynajmą magazyn, mogą go np. wykorzystać w trakcie remontu czy przeprowadzki do przechowania swojego dobytku. Storico Business Park oferuje swoim klientom atrakcyjne rozwiązania w związku z wynajęciem magazynu:

  • swobodny dostęp do magazynu bez względu na porę dnia czy nocy (klient może wejść do magazynu przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu),
  • każdy klient otrzymuje własną kartę dostępu, aby móc korzystać z magazynu kiedy tylko tego potrzebuje,
  • dojazd do magazynu jest ułatwiony ze względu na jego lokalizację,
  • magazyn jest monitorowany bezustannie, dlatego osoba go wynajmująca nie musi bać się o utratę swojego dobytku, sprzętu, ważnych dokumentów,
  • Storico gwarantuje dyskrecję jeżeli chodzi o zawartość magazynu,
  • udostępnienie usług dodatkowych, takich jak: pomoc przy przeprowadzkach, sprzedaż opakowań, archiwizacja dokumentów.

Zainteresowany magazynem lub biurem do wynajęcia w Poznaniu? Skontaktuj się z firmą Storico Business Park w celu omówienia interesujących Cię szczegółów i uzyskania wszelkich informacji, które potrzebujesz nim podpiszesz umowę.


Storico sp. z o.o.
Firlika 26
60-692  Poznań
tel. +48 530 751 809

Zobacz także:

Jagnięta i owce na sprzedaż

Jagnięta i owce na sprzedaż

Smaczne czekolady bio dla ciebie

Smaczne czekolady bio dla ciebie

Organizowanie muzyki podczas wesela

Organizowanie muzyki podczas wesela

Tylna belka Citroen Xsara

Tylna belka Citroen Xsara

Dofinansowanie do zakupu podnośnika osoby niepełnosprawnej

Dofinansowanie do zakupu podnośnika osoby niepełnosprawnej