tuffenuff.com.pl

Przetargi publiczne - szkolenia

Sporo firm stara się o zdobycie zamówień o charakterze publicznym. Są to na ogół dość lukratywne kontrakty, które zawiera się z solidnym partnerem, czyli stroną publiczną. Pojawia się w tym wszystkim czynnik konkurencji. Ważna jest więc atrakcyjność oferty, która powinna zachęcić jednostkę publiczną do wyboru oferty. Ale to nie wszystko. Zamówienia publiczne obłożone są dość rozbudowanym modułem wymagań prawnych. Z tego też względu przygotowanie oferty jest zwykle złożone od strony formalnej. Potrzebna jest zatem wszechstronna wiedza odnośnie prawa gospodarczego oraz procedur przetargowych. Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Jedynym skutecznym rozwiązań może być sięgniecie po pomoc wyspecjalizowanej kancelarii prawnej.

Pomoc prawna w przetargach

Kancelarie prawne, zajmujące się prawem gospodarczym, często przygotowują całościowo oferty przetargowe dla swoich klientów. Ponadto prawnicy starają się wprowadzić swoich kooperantów w meandry prawne, dotyczące zamówień publicznych. W tym celu organizowane są odpowiednie szkolenia. Często obejmują takie tematy, jak:

  • sporządzanie ofert zgodnych z normami europejskimi,
  • obliczanie wartości punktowych oferty,
  • ochrona prawna oferty.

Dzięki wiedzy zdobywanej w trakcie szkoleń, przedsiębiorcy sprawniej współpracują z prawnikami w zakresie przygotowywania ofert przetargowych. Taką właśnie opinię wyraża jeden z organizatorów tego rodzaju szkoleń - kancelaria prawna mecenasa Mazurka, która swoją działalność prowadzi na terenie Warszawy. Szczegółową ofertę szkoleń poznasz na http://www.kancelariamazurek.pl/szkolenia-zamowienia-publiczne.html.


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek
Grójecka 194
02-390 Warszawa
tel. 22 305 36 55