tuffenuff.com.pl

Laxo Care – praca dla opiekunek w Niemczech

Laxo Care to pośrednik pracy o wąskiej specjalizacji, pozwalającej na jak najlepszą znajomość wszystkich kwestii, które dotyczą specyficznej i wymagającej pracy w roli opiekunki dla osób chorych i starszych w obcym kraju, a dokładnie – w Niemczech. Firma działa od ponad pięciu lat i przez ten czas nawiązała już współpracę z setkami opiekunek, mogąc zaoferować im wyjazdy dopasowane do ich preferencji i możliwości, a klientom na terenie całych Niemiec – sprawdzoną opiekunkę, która będzie potrafiła się nimi zająć. Obecnie Laxo Care posiada swoją siedzibę w Poznaniu, blisko Jeziora Maltańskiego, na ulicy Katowickiej, a także w Ostrowie Wielkopolskim oraz w Nowej Soli w województwie lubuskim.

Praca bez problemów i wymagań

Chociaż wyjazd na Zachód to często wyższe zarobki, wiele osób może mieć problem ze zorganizowaniem samego wyjazdu – dlatego też Laxo Care przykłada wadę do zapewnienia wszystkim opiekunkom solidnie sprawdzonych i omówionych z klientem ofert oraz dojazdu na miejsce i z powrotem do Polski. Oprócz tego istotnymi benefitami płynącymi z pracy poprzez Laxo Care są:

  • pewność legalnej pracy spełniającej wszystkie wymogi prawa Niemiec
  • umowę z opłacanymi składkami ZUS i ubezpieczeniem zdrowotnym
  • mieszkanie i jedzenie zapewnione ze strony pacjenta
  • zapewnienie wypłaty za wykonaną pracę
  • stałą pomoc konsultanta firmy w sprawach zawodowych i prywatnych

Jednym z głównych założeń dla działalności Laxo Care jest zbudowanie dobrej reputacji i relacji poprzez bliski kontakt z wszystkimi opiekunkami i gotowość do okazania im pomocy w jakichkolwiek trudnościach wynikającymi z pracy w Niemczech, z wymagającymi nieraz pacjentami.


LAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993

Zobacz także:

Terapia osób z uzależnieniem alkoholowym

Terapia osób z uzależnieniem alkoholowym

Dobry ortopeda w Warszawie

Dobry ortopeda w Warszawie